Tábor 22 - 26. 8 2022

I v druhé polovině prázdnin jsme si užili spoustu sportu, her a zábavy. Letního tábora se tentokrát zúčastnilo 11 sportovců.

Začátek tábora ve znamení deště

Ze začátku bylo počasí ne zrovna příznivé, proto jsme po ranní rozcvičce a tréninku běhu na 400 m (stejná distance čeká na děti již za pár dní na běžeckých závodech v České Lípě), vyrazili vlakem do bazénu v České Lípě. 
I v úterý se odpoledne nebe zatáhlo, nás to však neodradilo a vyrazili jsme na kolech na Tachov. V Oknech jsme se zastavili na nanuka (a také abychom krapet oschli), do Tachova jsme však již dorazili řádně promočení. Děti uvítaly odpočinek, pohádku, karty a další společenské hry...

Za zvířátky za sportem a na výlet

Od středy už nám svítilo slunce a také teploty stoupaly a vyzívaly ke koupání, kterého jsme si užili dosyta ve čtvrtek v nádherných Mšenských lázních a v pátek u Máchova jezera. Jedno dopoledne pro nás připravil Tonda Synek suprový orientační trénink a po obědě nás čekala návštěva minizoo v obci Bezděz - Dvůr. Pan majitel nás seznámil se všemi obyvateli, mezi kterými byla zvířata, která neuvidíte ani ve velkých Zoo. Za mě super zážitek, děti byly také nadšené!

Čtvrtek jsme trávili ve Mšeně, kde nám Sokolové opět umožnili navštívit jejich lezeckou stěnu. Odvážili se i ti, kdo v červenci odvahu neměli :-) Koupání v nádherných lázních bylo opravdu osvěžující a děti si ho zasloužily, po běžeckém tréninku v areálu Děbř, kde nás na podzim čekají závody.

V pátek jsme využili kola a svižně se tak dopravili do areálu Termit, kde si děti poměřily síly v duatlonu (běh/kolo) a po obědě jsme zajeli k mácháči, kde už se jen plavčilo, skákalo, hrálo minigolf a utrácelo penízky....

Týden utekl jako voda, parta to byla bezvadná, děti neztrácely dobrou náladu ani ve špatném počasí a všem nám chutnaly výborné obědy, o které se postaraly kuchařky ze ZŠ Doksy!

 

 
Úvodní stránka       Novinky       Kontakt       Napište nám