Uzavření závodní sezóny 2022

Rok 2022 pomalu končí a s ním i závodní sezóna. Letos jsme poctivě objížděli všechny závody zařazené v Okresní běžecké lize Českolipska, ale také mnoho dalších. S dětmi jsme absolvovali celkem 19 závodů, počínaje a konče závody v drsném zimním počasí. Na začátku byla účast vlažná, což se ale radikálně změnilo s příchodem teplého počasí, ale také s odhodláním a chutí závodit, které si děti mezi sebou předávaly. Radost z účasti na závodech podpořila také nová oddílová trika. 

Společné setkání členů atletického oddílu a rodičů

hotelu Grand v Doksech se nás sešlo opravdu hodně. Pan předseda Vlastimil Tuťálek seznámil rodiče s historií AO a představil Janu a Jardu Novákovy, kteří se starají o fungování oddílu, administrativu a organizaci závodů. Dalším bodem programu bylo vyhlášení všech dětí, které závodily. Každý dostal cenu a po vyhlášení si všichni zaslouženě pochutnali na palačince.

  • Na 1. místě se umístil Lukáš Pazderník a Dan Hanyk, kteří absolvovali nejvíce závodů.
  • Na 2. místě se umístila Eliška Hanyková.
  • Na 3. místě se umístila Roza Marvanová.

Velmi děkuji rodičům za jejich podporu a ochotu děti doprovázet na závody a za to, jak pomáhají mě s tréninkem, nebo organizací. Stali se z nás přátelé, které spojuje společné nadšení a radost z odhodlání a chuti našich ratolestí sportovat. Opravdu děkuji všem rodičům, bez jejichž podpory bychom takto nemohli fungovat :-)

 

 
Úvodní stránka       Novinky       Kontakt       Napište nám