Zhodnocení sezóny 2023

Rok 2023 je za námi a s ním i závodní sezóna. Poctivě jsme objížděli všechny závody zařazené v Okresní běžecké lize Českolipska, ale také mnoho dalších. S dětmi jsme absolvovali celkem 29 běžeckých závodů, což je o 10 více, než v roce 2022. Začátek a konec roku přinesl drsné zimní počasí, i tak se ale pár otužilců na závody vydalo.

hotelu Grand v Doksech se nás sešlo opravdu velké množství. Pan předseda Vlastimil Tuťálek seznámil rodiče s hospodařením oddílu a detailně popsal účast a organizaci čtyř závodů, které náš oddíl pořádá. Dalším bodem programu bylo vyhlášení všech dětí, které závodily. Každý dostal cenu a po vyhlášení si všichni zaslouženě pochutnali na palačince.

  • Na 1. místě se umístila Adélka a Alžběta Smrkovské, které absolvovaly nejvíce závodů.
  • Na 2. místě se umístily Terka a Kačka Štorkánovy.
  • Na 3. místě se umístily Amálka a Anička Horčičkovy.
  • Oceněny byly ale také děti, které poctivě trénovaly. Je to Hynek Vítek, Oliver Leško a Amálka Horčičková.

Nominace na Sportovce Doks 2023

Dalším bodem programu byla nominace do ankety Sportovec Doks za rok 2023. Za náš klub jsme v kategorii mládež nominovali Amálku Horčičkovou, která absolvovala 19 závodů, které vždy vyhrála! Ve Mšeně navíc překonala traťový rekord na trati 1500 m. V kategorii dospělí jsme nominovali Karla Štorkána, který poctivě objížděl závody na okrese a na žebříčku Okresní běžecké ligy se umístil na krásném 8. místě.

Ne všechny děti jezdí po závodech a mají chuť poměřovat se s ostatními, ale pravidelně trénují a baví je pohyb, což je to hlavní! 

Fotografie z vyhlášení

 

 

 
Úvodní stránka       Novinky       Kontakt       Napište nám