Výhru si náš tým zaslouží

Tým mládeže z Atletiky Doksy vyhrál v anketě Sportovec Doks 3. místo. Hlasovalo se celé léto a vyhlášení proběhlo na slavnostním zahájení Euroher na zámku v Doksech. Je bezva, že děti pohyb baví a svědčí o tom i velký zájem nováčků, se začínajícím školním rokem. Díky závoďákům, kteří pravidelně obráží okresní běžecká klání, vstoupil náš tým do paměti pořadatelů a hlavně soupeřů, kteří již vědí, že když se na startovní čáře objeví oranžová trika, čeká je těžký souboj :-)

Velké poděkování patří dětem

Velké poděkování však patří všem dětem, které pravidelně trénují, nebrání se pohybu a jsou skvělá parta. Od září 2023 trénujeme v pondělí a ve středu od 15 do 16 hod. a nejspíš zase zavedeme nepravidelná nedělní běžecká setkání u Termita v Doksech. Tři tisíce korun, které jsme za 3. místo dostali roztočíme na slavnostním uzavření sezóny, které se bude opět konat v prosinci v hotelu Grand a budou zde oceněni nejlepší závodníci.

Všichni trenéři, kteří v Doksech pracují s dětmi dostali také od města finanční ocenění.

 

 
Úvodní stránka       Novinky       Kontakt       Napište nám