1.5.2024 Běh Údolím samoty

Na 1. máje jsme vyrazili do Radvance, na běh Údolím samoty. Dětské trasy, které se vinou v těsné blízkosti hospody jsou záludné. Jejich součástí jsou prudké výběhy, seběhy a přeběhnutí úzké lávky. Proto bylo potřeba si dobře rozložit síly a také zvolit dobrou startovní pozici. Anička Horčičková se toho chopila beze strachu a vybojovala krásné 2. místo. Její sestra Amálka předvedla super výkon, kdy - jako zkušená závodnice - postupovala závodním polem pomalu ale jistě dopředu, aby v dechberoucím finiši vybojovala zlato a ukázala tak všem, proč byla nominovaná na nejlepší závodnici za náš oddíl. Terce chyběl rovný a rychlý sprint, ve kterém je nepřekonatelná, přesto běžela parádně.

Na řadu pak přišla nejpočetnější kategorie děvčat, ve které nechyběly ani Kačka, Bětuška a Nela. Na ty již čekala 4 kola, která prověří síly. Nejlépe se umístila Bětuška, která raketovou rychlostí přespurtovala třetí závodnici těsně před cílem. Kačka doběhla těsně šestá a Nela za sebou nechala také pár děvčat a do závodu dala všechno. 

Hynek s Lukášem měli před sebou již dva dlouhé okruhy s velkým kopcem a prudkým seběhem. Oba běželi naprosto úžasně a do cíle dorazili totálně vyčerpaní. I když se neumístili na bedně, byl to letos jejich nejlepší výkon.

Kačka s Bětuškou se následně ještě postavily na start hlavního závodu, ve kterém si s Lenkou zaběhly 3 km dlouhou mílařskou trasu. Karel vybojoval 3. místo na trase 8. km, za což mu patří gratulace!

Výsledku Běhu Údolím Samoty

3. místo Anička Horčičková
1. místo Amálka Horčičková
7. místo Tereza Štorkánová
2. místo Alžběta Smrkovská - 800 m
6. místo Kateřina Štorkánová - 800 m
12. místo Nela Novotná
5. místo Hynek Vítek
6. místo Lukáš Pazderník
4. místo Alžběta Smrkovská - mílařky
5. místo Kateřina Štorkánová - mílařky

Fotografie ze závodu

Na 1. máje nás čeká oblíbený Běh Údolím samoty, který se koná v krásném prostředí. Na fanoušky čeká občerstvení v místní hospůdce.

Propozice na závod najdete ZDE.

 

 
Úvodní stránka       Novinky       Kontakt       Napište nám