6.4.2024 Stránecký běh

Na Stráneckém běhu nás přivítalo takřka letní počasí. To je dobré pro diváky, ne tak pro závodníky. Vysoké teploty daly závodníkům zabrat, přesto se na startovní čáru postavilo mnoho dětí z našeho oddílu a oranžová trika tak mohla znovu zazářit. Součástí závodů byl i Stránecký pochod - každý si mohl trasu 5,6 km projít také pěšky, čehož využili rodiče i děti, které před tím závodily. Borkyní dne se stala Kačka Štorkánová. Ta si - kromě svých 400 m - ještě zaběhla trasu hlavního závodu, což je obdivuhodný výkon. Na konci totiž čeká na závodníky prudký kopec, který dá zabrat každému zkušenému běžci. Tuto trasu si také skoro celou zaběhli ještě Kuba Novotný s Rozou Marvanovou.

Účastníci závodu ve Stránce

Kačka Štorkánová, Terka Štorkánová, Tonička Horčik, Jovanka Iovanovici, Roza Marvanová, Eliška Hanyková, Lukáš Pazderník, Štěpán Nevole, Mikuláš Hanus, Filip Novotný, Jakub Novotný a Daniel Hanyk.

Fotografie ze závodu

Mimo OBL vyrážíme na začátku dubna do obce Stránka u Mšena, kde zapálený běžec a pořadatel Pavel Mráček organizuje Stránecký běh. Po doběhu na závodníky čeká nejdelší vyhlašovaní v dějinách, kdy cenu získá opravdu každý.

Propozice ZDE

 

 
Úvodní stránka       Novinky       Kontakt       Napište nám