15.04.2023 Stráž pod Ralskem

Přes nepřízeň počasí, vyrazilo na závody ve Stráži pod Ralskem dost dětí. Čekaly je vzdálenosti hodné zkušených závoďáků a nejlépe si vedl Hynek, který doběhl na 2. místě. Holky se krásně seřadily za sebou do oranžové řady :-) Adélka 4. Kačka 5. Bětuška 6. a Terezka 7. Jovanka doběhla 9. Eliška 10. a Daneček vše uzavíral. Možná šetřil síly na závod, který nás čeká hned druhý den ve Cvikově. Z dospěláků reprezentoval náš klub Karel, který běžel trať 6 km a skončil na krásném 5. místě.

Fotografie ze závodu Rozeběhni Stráž 2023

Propozice:

Základní škola a mateřská škola, Stráž pod Ralskem, příspěvková organizace

pořádá:

ROZEBĚHNI STRÁŽ – 2. ročník

Místo a čas: Hotel Uran, Stráž pod Ralskem, 15. 4. 2023, dále dle časového harmonogramu

Registrace:

Dětské závody - registrace na místě nejdéle do 9:00 hodin!!!

Nordic walking 6 km, běh 6 km a 15 km – registrace nejdéle 30 minut před startem

Startovné online: běhy 6 km, 15 km a nordic walking 6 km 200 Kč (do 15 let zdarma)

Startovné na místě: běhy 6 km, 15 km a nordic walking 6 km 300 Kč (do 15 let zdarma)

Závodní kancelář, občerstvení, šatny v prostoru hotelu Uran.

Ředitel závodu: Mgr. Michal Pavelka

Informace budeme doplňovat průběžně na www.zsstraz.org, na Facebooku nás naleznete pod názvem „Rozeběhni Stráž“ https://www.facebook.com/profile.php?id=100089258497423

Každý závodník zodpovídá za svůj zdravotní stav. Na místě bude zajištěna zdravotní služba.