28.09.2023 Běh kolem Panské skály

Ve sváteční den jsme měli před sebou hned dva závody. Prvním z nich byl tradiční běh kolem Panské skály v Kamenickém Šenově. Oproti loňskému roku, kdy teploty výrazně nepřesahovaly 10 st a lilo, bylo dnes počasí přívětivé. Ráno si přivstali Štorkánovi, Smrkovští a Terka. Terezka Štorkánová v úvodním běhu nedala soupeřkám šanci a opět dorazila do cíle způsobem start - cíl. Ostatní děvčata se společně postavila na start 500 m okruhu, ve kterém se vybíhal nepříjemný kopec. Adélka zvítězila s přehledem a Bětuška s Kačkou si to rozdaly v neskutečném finiši. I organizátoři uznali, že to byl souboj, ve kterém těžko hledat vítěze a postavili obě holky na 3. místo :-)

Děvčata ze sebe vydala všechno

Kačka s Bětkou a Áďou poměřily síly s mladšími žákyněmi v kategorii, ve které se již boduje. Zde je nutné vyzdvihnou výkon Bětušky Smrkovské, která doběhla s velikým náskokem. Výkonem závodu byl ovšem Katčin běh na 3 km, který běžela po všech již absolvovaných závodech a nevedla si vůbec špatně! Ve své kategorii dokonce doběhla na 1. místě!

Výsledky ze závodu 

Terka Štorkánová 1. místo 350 m
Adélka Smrkovská 1. místo 500 m
Alžběta Smrkovská 3. místo 500m 
Kateřina Štorkánová 3. místo 500 m

Alžběta Smrkovská 5. místo 1000 m
Adélka Smrkovská 7. místo 1000 m
Kateřina Štorkánová 9. místo 1000 m

Kateřina Štorkánová 1. místo 3000 m

Tereza Macháčková 1. místo 3000 m
Lenka Štorkánová 5. místo 3000 m
Karel Štorkán 5. místo 6000 m

Fotografie ze závodu Běh kolem Panské skály

 

V neobvyklém termínu - ve čtvrtek, na který připadá státní svátek, se konají závody v Kamenickém Šenově, které mají již dlouholetou tradici. Trasy vedou z části v terénu, z části po asfaltu, jejich součástí je také výživný kopeček.

Propozice na Běh kolem Panské skály.

 

 
Úvodní stránka       Novinky       Kontakt       Napište nám