28.09.2023 Svatováclavský běh v Dubé

Druhým závodem toho dne, byl Svatováclavský běh městem Dubá. Nesmyslná pravidla neumožnila žádnému dítěti z našeho klubu dosáhnout na medaile. Na start se totiž postavili chlapci i děvčata z 2. až 5. třídy a vyhlašovali se první 3 v celkovém pořadí. Vůči dětem mi to nepřijde spravedlivé a je opravdu zvláštní, že pořadatelé z těchto závodních podmínek pro dětské kategorie neustoupili. Adélka doběběha celkově 4., jako první dívka, ale na medaili nedosáhla... 

Všechny děti běžely skvěle

Za náš oddíl se poprvé postavil na start Štěpán, který doběh 4. a běžel velmi dobře! Všechny děti - holky i kluci z oddílu si vedli výborně, navzdory překotnému startu, kdy se malé děti pletly pod nohy těm starším. Nikdo nesmutnil, i když by důvody byly... Moc všem děkuji za účast i skvělé výkony! Zvláštní ocenění si zaslouží Adélka a Bětuška Smrkovských, které po ranních závodech v Šenově dorazily ještě do Dubé!

Výsledky Svatováclavského běhu v Dubé

Fotografie ze závodu

Ve sváteční den se koná druhý závod, tentokrát v odpoledních hodinách. Pořádá jej město Dubá, takže to není daleko. Slavnostní zahájení ve 13 hod, začátek dětských závodů ve 13.15. 

 

 
Úvodní stránka       Novinky       Kontakt       Napište nám